24 Mart 2012 Cumartesi

24.03.2012 NBA tahminlerim

LA Clippers-Memphis

Ev sahibinde Mo Williams ve Chauncey Billups sakatlıkları sebebiyle yoklar. Sezon başında Chris Paul'le beraber takımın guard rotasyonundaki en önemli isimlerdi fakat şuan Nick Young,CP3 ve Randy Foye'un eline bakacaklar. Staples Center'da maça genelde hızlı başlıyorlar fakat 2. yarı yeterli direnci gösteremiyorlar. Kötü bir form grafiği yakaladılar. Memphis deplasmanda beklenen yaratıcılığı gösteremiyor ve sınırlı sayıda kalabiliyorlar. Zach Randolph'un dönmesi kuşkusuz çok önemli. Öncelikli tercihim alt. Sonrasında Clippers'ın kötü gidişatı durduracağını düşünüyorum ama ilk yarı almak daha mantıklı.

189.5 alt 1.70
İlk yarı -1.5 Clippers 1.70

Yurt dışı sitelerden oynayanlar için de kısıtlı guard rotasyonunda Chris Paul için sayı veya asist üstü bahislerini önerebilirim.

Washington-Atlanta

Mcgee'nin yerine Denver'dan Nene'yi kadrosuna kattı ev sahibi ve daha dişli bir takım oldular sezonun geri kalanında. Atlanta'da Radmanovic,Zaza Pachulia, Pargo ve Horford'un sakatlıkları var. John Wall önderliğinde Washington içeride zevkli maçlar izletiyor bizlere. Handikap küçük ama maç sonuna kadar kafada kalacaklarını düşünüyorum. Josh Smith'i durdurabilirlerse kazanmaları olası. Üst ve ev sahibi handikap diyorum.

191.5 üst 1.70
Washington +3.5 1.70

Yurt dışı sitelerden oynayanlar için John Wall asist üstü ve bulabilirlerse Nene sayı üstünü öneririm.

1 yorum:

Nazmi Çağın dedi ki...

Clippers Memphis ilk yarı -1.5 ve alt tahminleri tuttu. Chris Paul 19 sayı 13 asist ile oynadı.

Washington +3.5 tuttu üst yattı. John Wall 3 asist Nene 21 sayıyla oynadı.

Başarılı bir gece diyebiliriz. Oynayan olduysa ne mutlu.