27 Mart 2012 Salı

27.03.2012 NBA tahminlerim

Portland-OKC 

Takaslar sonrası ev sahibinin çok büyük bir güç kaybı yaşadığını düşünüyorum. Gerald Wallace ve Camby'nin gidişiyle takımın mücadeleci ruhu yok oldu ve defansif anlamda çok zayıf bir görüntüdeler. Playoff potasından git gide uzaklaşıyorlar. Raymond Felton bu gece forma giyemeyecek. OKC ise şuan ligin açık ara en iyi basketbolu oynayan takımı diyebilirim. Chicago kadar sert savunmaları olmasa da daha iyi durumda olduklarını düşünüyorum. Fisher'ın da gelişiyle bench kuvvetlendi iyice. Handikap OKC ve üst.

-4.5 OKC
198.5 üst

After the trade deadline home team lost huge power, i guess. With Gerald Wallace and Camby are gone, the fighting spirit has disappeared and they are in a poor condition of defend. They also got away from playoff zone. Tonight Raymond Felton is out. OKC is clearly playing the best basketball in the league. They may not be as tough as Bulls but i believe they are better. With Fisher, they got a better bench now. Away handicap and over, i predict.

-4.5 OKC
198.5 over

Memphis-Minnesota

Minnesota'da Pekovic,Barea ve sezonu kapatan Rubio bu gece yok. Çok önemli eksiklikler tabi ki ama yine savunmada kolay kolay Memphis'e izin vereceklerini düşünmüyorum. Eksiklerin dönüşüyle rahatlayan ev sahibi de savunmasıyla ön plana çıkıyor. Barea ve Rubio'nun yokluğunda yaratıcılık sıkıntısı çekecektir Minnesota. Önce alt sonra Memphis handikap.

200.5 alt
-5.5 Memphis

Pekovic,Barea and Rubio are out for away team. Ofc they are very important missings but i dont think that they will let easy points to Memphis. With all injuries healed, Memphis is relaxed and going on well. They also play hard defense. Without Barea and Rubio, Minnesota will have a creativity trouble. First under then home handicap.

200.5 under
-5.5 Memphis

Phoenix-San Antonio

Phoenix'te herhangi bir eksik yokken SA Spurste ise Splitter'ın durumu şüpheli. Phoenix Steve Nash önderliğinde içerde müthiş tempolu basketbol oynuyor. San Antonio da buna karşılık verecek durumda özellikle bu tempolu oyunda iki takımın da üçlükçüleri iyi yüzdeyle oynuyorlar. En güzel seçim üst gibi duruyor.

202.5 üst

Phoenix has no missings and Splitter is doubtful for SAS. Home team plays with a high tempo and SAS able to adapt that. With this mentality, both team's shooters also play with a high percentage. The best option is over i guess.

202.5 over


3 yorum:

Nazmi Çağın dedi ki...

5 tahmin de rahatlıkla geldi. Kazananlar güle güle harcasın..

cem özcan dedi ki...

dostum harika tahminler. keşke daha fazla para yatırsaydım. ellerine sağlık

Gökhan Algın dedi ki...

gerçekten harika tahminler. cebimdeki son paramı bastım ve haftayı kurtardım sayende. bu geceye de bekliyoruz...