29 Mart 2012 Perşembe

28.03.2012 NBA tahminlerim

Boston-Utah

Celticste Pietrus ve O'Neal yok Ray Allen'ın durumu maç saatinde belli olacak. Utah'ta Josh Howard ve Raja Bell eksik isimler. İki takımın da savunmasıyla bilinen isimleri sahada olmayacak. Boston pota altında Garnett ve  Stiemsma ne kadar iyi savunmacı olsalar da Millsap-Al Jef-Favors-Kanter ve Evans oradan kolay sayı çıkarabilecek kadar güçlü ve bol alternatifli. Yine de Utah'a güvenemiyorum.

187.5 üst

Pietrus and JO are out and Ray Allen is a game-time decision for C's. Josh Howard and Raja Bell are out for away team. Tough defenders are out for both i can tell. Boston big guys KG and Stiemsma may be excellent defenders but are not enough for Millsap-Big Al-Favors-Kanter and Evans who can find easy points in the paint. However they are strong and have various alternatives, i dont trust in Jazz.

187.5 over

Golden State-New Orleans


İki takımın da çok önemli eksikleri var. Curry'nin sakatlığı ve Ellis'in gidişiyle skor gücü düşen bir GSW ve en az 6 önemli eksiği olan NOH. Nate Robinson ve Biedrins'in durumları da belirsiz ev sahibi için.Öncelikle alt bekliyorum alternatif bahis ev sahibi handikap.

189.5 alt
-2.5 GSW

Both teams have very important missings. With Ellis is gone and Curry is injured GSW lost offensive power and NOH has at least 6 critical missings. Nate and Biedrins are doubtful tonight for home team. Under first then home handicap.

189.5 under
-2.5 GSW

1 yorum:

Nazmi Çağın dedi ki...

2 lost 1 won.. başarısız bir gece diyelim..