26 Mart 2012 Pazartesi

Oklahoma City-Miami

OKC'de Daequan Cook ve Eric Maynor oynayamayacak. Miami'de ise Mike Miller yok. Cook'un olmayışı Harden ve Sefolosha için daha çok süre doğuracak. Sefolosha'nın da iyileşmesiyle iyice oturttu düzenini ev sahibi. İçerde OKC bazen enteresan sürprizlere gebe olsa da büyük maçlarda başarılı olmayı biliyorlar. Özellikle Thabo ve Westbrook'un kaptığı toplarla harika fast-break hücumlar izliyoruz. Wade ve LeBron'u savunabilecek durumdalar ki önümüzdeki yılların en zevkli eşleşmesi olacak olan, LeBron-Durant'i izleyeceğiz. Durant'in yine ağır basacağını düşünüyorum All-Star'da MVPyi almıştı bu gece de Durant diyorum. Miami'nin pota altında hala sorunları olduğunu düşünüyorum Turiaf'ın gelmesine rağmen yeterli sertlikte değiller.

OKC -1.5 1.70
201.5 üst 1.70

Büro içinse OKC 102 sayı üstü ve Durant 28.5 sayı üstü önerebilirim.

OKC-Miami

Daequan Cook and Eric Maynor are out for home team. Mike Miller is the only missing in Miami. Without Cook, Harden and Sefolosha will get much time. With Thabo healed, OKC got a deep breath. Sometimes we see interesting results from OKC at their home court but they play better when they face a big team. With Thabo and Westbrook's quick hands they steal the ball and going well for fast breaks. They can defend LeBron and Wade which is going to be the most watchable match-up between LeBron-Durant. I predict that Durant will win again as he did in All-Star game by taking MVP reward. Miami has still trouble at big guys even Ronny Turiaf had joined the team.

1 yorum:

Nazmi Çağın dedi ki...

103-87 OKC kazandı. OKC 102 sayı üstü ve handikap tuttu. Üst ve Durant yattı. Durant tam 28 sayıda kaldı ve 5te 2 FT attı. Şanssızlık.