13 Nisan 2012 Cuma

Cuma NBA

Playoff yaklaşırken işler kızışıyor ve sürprizler çoğalıyor. Cuma geceleri büyük handikaplara girmeyi sevmem çok fazla maç kafa karıştırabilir. Biraz eksiklerden bahsedip kuponları paylaşayım. Toronto'da Calderon, Kleiza, Bargnani ve Amir Johnson'un sakatlıkları var ve Bayless sezonu kapadı. Celtics Indiana'dan Doğu 3.lüğünü almaya çalışıyor. Ray Allen yok ama handikapı yapabileceklerini düşünüyorum. Miami ilk yarı denenmeli. Indiana-Cleveland, OKC-Sacto, LAL-Denver üst beklediğim maçlar. Orlando'da Howard ve Hedo yine oynamayacak. Tecrübeli yedek guard Duhon da ameliyat olacak. Atlanta için önemli bir fırsat bu maç. New Orleans-Jazz alt beklediğim bir mücadele. Ev sahibinde skor gücü düşük sert bir pota altı var ve Jazz'ın önemli oyuncularının sakatlık sorunları ve takım halinde skor konusunda sıkıntılı bir deplasman formu var.  Portland'da takımın en önemli skoreri Aldridge sezonu kapadı. Dallas kazanır.

Kuponlarım ;

http://oley.com/iddaa/hazir-kuponlar

As the POs approach, things get messy and there grows surprises. Friday nights i dont like to bet big handicaps. So much games cause confusion. Iwant to talk about missings a bit and share my bets. Calderon, Kleiza, Bargnani, AJ has injuries and Bayless done for the season in Raptors. Celtics aims to get 3rd place in the East from Pacers. Ray is out but they can make the handicap. Miami first half handicap also is good. IND-CLE, OKC-SAC, LAL-DEN are the games that i expect over. Howard and Hedo are out again, and the back-up guard experienced Duhon is going to undergo a surgery. These are Magic's troubles. Good chance for Hawks. NOH-Jazz is a game i expect under. Home team has non-scoring tough big guys and there are injuries in Jazz. Jazz also have a scoring problems when they play away. Aldridge is done for the season in Portland. I suggest Dallas.

1 yorum:

Nazmi Çağın Neftçi dedi ki...

İdeal kupon Dallas'ın son çeyrek maçı bırakmasıyla (33-16 çeyrek skoru) 1 sayı ile yattı. Diğerleri pek başarılı değildi..