8 Nisan 2012 Pazar

Pazar Gecesi NBA Tahminlerim

OKC-Toronto

Toronto'da Calderon, Forbes, Bayless ve Johnson sakatlıkları olan isimler. Calderon hariç diğerlerinin oynama ihtimali düşük. Çok fazla yorum yapmaya gerek görmüyorum Toronto tam kadro olsa bile OKC'nin ilk çeyrek çift haneli farklara ulaşabileceği bir maç. Hele bu kadar kötü maçlar çıkarmışlarken. Patlama maçı. İddaa için 1/1.

Calderon, Forbes,Bayless and Johnson are injured for away team. Except Calderon, they all are unlikely to play. No need to talk much; even if Toronto goes with full roster, OKC can make double-digit margins, i guess. Especially with a bad row like that, this game is a chance for them to explode. For Iddaa and any bookie if there is a combine FH and FT, 1/1 i suggest.

New Jersey-Cleveland

İki takım için de sezon çoktan bitti ama daha diri olan ve maçları daha çekişmeli geçen Nets handikapı alınmalıdır. Cleveland'da Irving, Parker, Gibson ve Varejao yoklar üstelik. -7.5 evsahibi...

Both have no motives for the rest of the season, but i trust in NJN due to playing tougher than Cleveland.
Moreover, away team will be without Parker, Gibson, Irving and Varejao. 7.5 handicap for home team.

Boston-Philadelphia

Boston beklenmedik bir Indiana galibiyeti aldı dün Indianapolis'te. 8 kişi çıkmışlardı maça Doc Rivers'ın kararıyla. Pierce ve Garnett formda, Ray de bench'i kuvvetlendirdi. Ama bugün güvenemiyorum Sixers karşısında Celtics'e. Toplam sayı baremi düşük geldi her Boston maçında açtıkları gibi. Yaşlı ve yorgun bir evsahibi ve dün evinde kaybetmiş agresif Sixers. 177 sayı çıkar.

Boston gained an unexpected victory at Indianapolis yesterday. The roster was just 8 players by Doc's decision. Pierce and Garnett are at their top form for their ages, and Ray made the bench get muscle. But i can not trust in C's against 76ers. The line for total points is very small as well as any Boston game. Old and tired home team and aggressive 76ers lost to Orlando yesterday at home. I predict there will be more points than 176.

Kuponum aşağıda bol şanslar. ( Here is my betslip. OKC FH/FT 1/1 handicap, Nets -7.5 handicap and Celtics-76ers over 176.5)3 yorum:

Nazmi Çağın Neftçi dedi ki...

NJN'de Gerald Wallace'ın sakatlanması savunmayı düşürdü ve ilk yarı 48 sayıya izin veren evsahibi ikinci yarı 61 sayı yedi ve maç uzatmaya gitti. Diğer 2si tuttu. ( With Gerald Wallace got injured, team defense fell down for Nets who let 48 pts in 1st half, let 61 at the 2nd and we watched OT.)

tamer dedi ki...

Takip ediyorum iyi tahminler yapıyorsun. Yurtdışında ve Türkiye' de hangi sitelerde Tipster'lık yapıyorsun arkadaşım? Benim de birkaç tane takip ettiğim ve yorum yaptığım site var farklı kaynaklar ise bakmak isterim.

Nazmi Çağın Neftçi dedi ki...

google+ profilimde yazıyor forum değil daha çok bahis merkezi gibi danışmanlık yapıyorum özel olarak.